September 2015

- POTM | November 2015

30. september 2015 at 20:14 | Charlotte |  • POTM

Měsíc rychle utekl a máme tu vyhlášení fotky pro měsíc říjen. Vybrali jste fotku č.3 a nyní se jí můžete kochat v menu. Abych se přiznala, bylo mi hned jasné, že tato fotka vyhraje :D. Zvítězila s 11 hlasy z celkových 25.

Nebudu to dlouho okecávat a rovnou se vrhneme na POTM na listopad. Tentokrát jsem jako téma zvolila Holland na VMAs (Video Music Awards). Jsem opravdu zvědavá, kterou fotku zvolíte tentokrát.


WereWolf Convention

29. september 2015 at 22:44 | Charlotte |  - Press

Jak jsem slíbila, přidávám i nějaké ty informace z WereWolfConu (konal se 27. září v Belgii). Samozřejmě jsem vytáhla pouze ty, které se týkají postavy Lydie nebo samotné Holland.


Crystal Reed opět potvrdila, že je fanouškem Stydie a doufá, že spolu Stiles a Lydia na konci seriálu skutečně budou. Dále se Crystal rozpovídala o jejím přátelském vztahu s Holland a prozradila, že její nejoblíbenější scéna je právě s Holl (konkrétně scéna, kdy jede Lydia s Allison v autě a probírají kluky).

Holland prohlásila, že se jí vzhledově více líbí Malia než Lydie. Dále řekla, že se jí líbí všechny scény Malie a Stilese, a že scénáristé chtějí nadále prohlubovat přátelství, které mezi sebou mají. Prozradila také, že se v 5B můžeme těšit na nějakou tu Stydia část, ale bohužel více k tomu neřekla, měla přísný zákaz. Holl dostala otázku, který polibek je jejím oblíbeným. Určitě nejen mě potěšila svou odpovědí, že je to polibek právě se Stilesem, především kvůli tomu, že věděla, že tuhle scénu budou fanoušci milovat.

Daniel Sharman fanoušky Holland moc nepotěšil. Na otázku "Kiss, marry, kill" (slovní hra, kde se rozhodujete, koho z nabízených osob byste políbili, zabili a kterou osobu byste si vzali za manžela/manželku) odpověděl, že by políbil Crystal, oženil se s Danielle Campbell a zabil by Holland.

Ryan Kelley se vyjádřil k situaci, která je mezi Parrishem a Lydií. Myslí si, že by spolu mohli být více než nyní a dokonce, že by se mohli dát dohromady.
Jsem celkem zvědavá na tu Stydii v 5B sérii. Určitě se zase budeme těšit a pak se to (jako vždy) totálně zazdí. Uvidíme. Každopádně i Holland řekla, že ten polibek Stydii nebyl k fanouškům fér, že to bylo takové nakopnutí a potom zase ticho po pěšině.

Ještě se chci omluvit za "překlad", ale portugalština mi vážně moc nejde :D, tak snad to dává alespoň trochu smysl.

♦ PAST LAYOUT #007 | ft. Andrew Macpherson Photoshoot

28. september 2015 at 20:24 | Charlotte |  • Past Layouts

By: Lucka | Since: 28/09/2015 | To: ??/??/???? | Satisfaction: 100%

Nepochybuji o tom, že jste si všimli nového kabátku na blogu. Opět je naprosto odlišný ode všech vzhledů, které se kdy na tomto blogu objevily. Hned na první pohled jsem si ho naprosto zamilovala! Mám ráda tmavé barvy a Lucka je skvěle zkombinovala s neonovými, asi nikdy nepochopím, kde bere tyto nápady. Opravdu se klaním tvojí představivosti a především kreativitě, každý layout je originál. Popravdě nenacházím slova, až tak jsem unešená, takže to své žvatlaní radši ukončím a nechám vyjádření na vás.

Ještě chci ohromně moc poděkovat Lucce, že si našla čas a vytvořila tuhle mimořádnou nádheru!

WereWolf Convention in Belgium - September 27

28. september 2015 at 14:46 | Charlotte |  • Appearances 15

Prodloužený víkend utekl jako voda a já už jsem zase zpátky. Rovnou vám tedy přidávám i jedinou novinku, která se objevila. Možná víte, že se 26. a 27. září konal WereWolfCon, což je opět akce spojená se seriálem Teen Wolf. Jako vždy herci odpovídali na dotazy fanoušků, panely se konaly jak individuální, tak i společné. V Bruselu se kromě Holland sešli i Ian Bohen, Ryan Kelley a překvapivě i herci, kteří v seriálu již neúčinkují - Daniel Sharman, Crystal Reed a Tyler Hoechlin.


» GALLERY LINK • Appearances > 2015 > WereWolf Convention in Belgium - September 27 [89x]

Untitled Magazine (2015)

25. september 2015 at 9:00 | Charlotte |  • Magazine Scans 15

Ode dneška do úterý jsem pryč, ale abyste nebyli ochuzeni, přednastavila jsem článek (jsem to ale holka šikovná). Po úžasném shootu, který stále rozdýchávám je tu ještě jedna skvělá novinka. Holland se objeví v dalším časopise a hádáte správně, že se časem objeví i photoshoot, který bude stejně boží jako ten předchozí. Tyto fotky ale budou mnohem klasičtější a především i takové více honosné. Prozatím máme jen náhled, ale časem se objeví jak samotné scany, tak již zmiňovaný shoot. Ani nemusím říkat, že Holl vypadá opět dokonale!


» GALLERY LINK • Magazine Scans > 2015 > Untitled Magazine (2015) (September 2015) [3x]

Courtney Dailey Photoshoot

23. september 2015 at 18:59 | Charlotte |  • Photoshoots 15

Jelikož venku už je chladno a určitě si rádi připomene léto, tak přidávám zcela nový photoshoot, který Holl nafotila s Courtney Daily u bazénu. A fotky jsou to více než povedené! Holland je neuvěřitelně sexy, má naprosto dokonalou postavu a ještě k tomu ty její úžasné vlasy, to je prostě pecka!


» GALLERY LINK • Photoshoots > 2015 > Courtney Dailey Photoshoot [6x]

"Meet The Patels" premiere in Los Angeles - September 11 | Update

22. september 2015 at 16:35 | Charlotte

Již druhá aktualizace k premiéře filmu "Meet the Patels". Objevily se totiž další dvě fotky, na kterých je Holland společně s Maxem. Budu se opakovat, ale Holland vypadala vážné skvěle. A měla zřejmě velmi dobrou náladu a focení si užívala.


» GALLERY LINK • Appearances > 2015 > "Meet The Patels" premiere in Los Angeles - September 11 [+2]

"To Kill a Mockingbird" play in Guthrie Theater - September 19, 2015

21. september 2015 at 13:46 | Charlotte |  • Personal Photos

Holland po dlouhé době vyrazila ven. Zašla na představení "To Kill a Mockingbird", tato hra je založena na novele Harpera Lee a nyní se hraje v Guthrie Theater. Holl toho tedy využila a spolu s Tylerem Poseym, Shelley Hennig a Melissou Ponzio se zašla na představení podívat.


» GALLERY LINK • Miscellaneous > Personal Photos > "To Kill a Mockingbird" play in Guthrie Theater - September 19, 2015 [2x]

What is going on ...

20. september 2015 at 11:00 | Charlotte |  • News & Updates

Tohle je snad první článek na tomto blogu, který se týká i mé osoby. Musím se vám ale s něčím svěřit. Už asi měsíc přemýšlím nad koncem tohoto blogu. Nevím totiž, zda má cenu tu ještě zůstávat a pokračovat.

Nevím, jestli je to mnou, nebo jestli vás Holland nebaví. Návštěvnost jde ale prudce dolů a některé komentáře mi přijdou, nevím, zřejmě nucené, a to jsem nikdy nechtěla. Velkého zájmu se nedočkávají fotky, když se pokusím přeložit rozhovory, tak to také nemá větší úspěch.

Samozřejmě já Holland stále obdivuji a stále je mou oblíbenou celebritou, ale určitě chápete, že nemá cenu blogovat jen pro sebe nebo pro 5 lidí. Nechci se zkrátka do bloogování nutit. Dříve, když tu bylo živo, tak jsem hrozně ráda přidávala nové fotky, rozhovory, videa - zkrátka všechno. Ale když vidím nezájem, padá to na mě taky.

Tenhle článek nepíšu proto, abyste mě přesvědčovali, abych na holland-r zůstala, nechci být litována ani nic podobného, taková nejsem. Píšu to, abyste věděli, co se mi honí hlavou. Pokud přijde konec, tak alespoň nebudete překvapeni.

VVV Magazine Interview

19. september 2015 at 13:06 | Charlotte |  - Press

Jelikož nejsou novinky a konečně jsem měla chvilku času, přeložila jsem rozhovor ze záříjového čísla VVV magazínu. Předem upozorňuji, že pokud chcete článek kopírovat, tak jedině s mým svolením a odkazem na tento blog. Neříkám, že to byl nějak zvlášť složitý rozhovor na překlad, ale když už jsem si s tím dala tu práci...


Holland Roden naprosto září v úspěšném seriálu stanice MTV, Teen Wolf. Krásná, vtipná a okouzlující Holland se s námi sešla a promluvila o jejích rolích a o vlivu na novou generaci.

Co vás přimělo stát se herečkou?
Natáčení studentských filmů byl z počátku jen koníček. Otevřelo to dveře k mé posedlosti, kdy jsem se naprosto ponořila do příběhů a postav, které jsem po několik dní či týdnů ztvárňovala. Líbilo se mi to tak moc, že jsem si řekla, že bych to měla začít brát vážně a to byl vlastně takový spouštěč, který mě do tohoto dostal.

Jak jste byla objevena?
Právě jsem skončila první ročník na vysoké škole tady v LA, když mi kamarádka, se kterou jsem dělala na nějakých studentských filmech, představila jejím agentům. To léto jsem s nimi podepsala smlouvu a čekala, co se stane. O dva měsíce později si mě najalo HBO pro "12 Miles of Bad Road". Byla jsem nadšená, že se můžu podílet na projektu, který je inspirován Alexanderem Paynem, to byl opravdu úžasný začátek mé kariéry!

Co se vám nejvíce libí na vaší postavě v Teen Wolf?
V tuhle chvíli ta kaskadérská práce, to je opravdová pecka, ale upřímně jsem opravdu vděčná za celou tu cestu, kterou mě moje postava provází.

Se kterým režisérem se Vám nejvíce líbila spolupráce a proč?
To je těžká otázka! Jennifer Lynch je režisérka, která se opravdu soustředí na váš výkon a dokáže i pořádně zatlačit. Teen Wolf je velmi technický seriál, kde jsou kameramané skutečně nedílnou součástí, takže bylo opravdu zábavné a jiné pracovat s režisérem, který je tak zaměřený na herecké výkony.

Jaká sociální síť Vás baví nejvíce?
Rozhodně Instagram! Je to světové fotoalbum a úžasné guilty pleasure.

Na Instagramu máte více než milion sledujících, to znamená, že nejméně tucet lidí vás sleduje na každém letišti, kterým projdete, jaký je to pocit?
Ha ha! Jsem opravdu vděčná za tak věrné fanoušky Teen Wolf.

Je to důležitý prvek z hlediska získávání dalších rolí a projektů?
Nejsem si úplně jistá, ale na našich konkurzech se vždy zdá, že se nás chtějí zeptat, kolik máme sledujících. Nesouhlasím s tím, ale zřejmě je to realita dnešního byznysu.

Co si pamatujete o Vašem prvním polibku?
Byl perfektní! Jsem z Texasu, takže samozřejmě to byl fotbalista. (pozn. Myslí se tím americký fotbal.)

Jaká je Vaše oblíbená skupina nebo muzikant?
Právě teď miluji jungle, Oh Wonder, Lola Marsh a Rufus de Sol.

Jaký je Váš oblíbený podnik v LA?
Craig's nebo Zinque. Myslím, že není hanba přiznat, že se vám líbí trendy restaurace. Interiér a jídlo je obvykle naprosto perfektní.

A na závěr, kdybyste nebyla herečkou, čemu byste se věnovala?
Zřejmě medicíně nebo něčemu na způsob povolání Jane Goodall. (pozn. Jane Goodall je anglická bioložka zabývající se výzkumem primátů - zejména šimpanzů.) Miluji zvířata!

Others #016

18. september 2015 at 9:54 | Charlotte |  - Photogallery: Others

Nejdříve se chci omluvit, že to tu tak dlouho stálo. Pořád jsem totiž byla naivní a čekala, jestli se náhodou neobjeví nějaká novinka. A hádáte správně, neobjevila. Takže jsem prohrábla své tajné zdroje (pro rýpali je zdroj na obrázku) a opět přidávám fotku z daleké minulosti, kdy Holland ještě nebyla tak dokonalá, jako je dnes. Je pro mě vždycky dobré a potěšující vidět, že ani krásná Holl nebyla vždy hvězdou.

Instagram #3

15. september 2015 at 17:49 | Charlotte |  • Instagram

Holland stále přispívá na svůj instagram. Mám pro vás tedy 7 nových fotek. Většina z nich souvisí s filmem "Meet the Patels" - například recenze v novinách, propagační fotky. Co ale stojí za zmínku je fotka z premiéry, kterou jsem použila i na úvodní fotku, je naprosto dokonalá. A samozřejmě nechybí ani fotky Fievel :D.


» GALLERY LINK • Miscellaneous > Instagram [+7]

"Meet the Patels" Q&A Panel in Los Angeles - September 12

13. september 2015 at 10:47 | Charlotte |  • Appearances 15

Nestačím se divit, kolik novinek se dnes objevilo. Nejprve přibyla jedna fotka z premiéry "Meet the Patels" a teď mám pro vás ještě 2 další fotky. Holl s Maxem se včera zúčastnili i panelu Q&A (otázky a odpovědi) právě k filmu "Meet the Patels".


» GALLERY LINK • Appearances > 2015 > "Meet the Patels" Q&A Panel in Los Angeles - September 12 [12x]

"Meet The Patels" premiere in Los Angeles - September 11

12. september 2015 at 10:00 | Charlotte |  • Appearances 15

Tak už víme, odkud tato fotka pochází. Holl totiž se svojí kamarádkou Mahaley Hessam zašla na premiéru nezávislého filmu "Meet the Patels", která se konala v Los Angeles. Mahaley si dokonce ve filmu zahrála, takže jí zřejmě Holland přišla podpořit, což je od ní opravdu moc hezké. Je škoda, že se objevila jen jedna fotka. Mimochodem všimli jste si, jak má Holland na fotce obrovská prsa? :D To mě hned zaujalo!

EDIT: Objevila se druhá fotka a jak je vidno, na premiéře se objevil i Max Carver.


» GALLERY LINK • Appearances > 2015 > "Meet The Patels" premiere in Los Angeles - September 11 [4x]

Salvatore Ferragamo 100th Year Celebration in Beverly Hills - September 09

10. september 2015 at 13:27 | Charlotte |  • Appearances 15

Holland včera zavítala na akci, ze které jsou prozatím jen tři fotky. Akce se konala k příležitosti oslavy stého výročí od založení značky Salvatore Ferragamo a zároveň i otevření nového butiku. Holl vypadala jako vždy úžasně a také se bohužel ani na jedné fotce neusmála, jak je u ní už zvykem. Snad se přes den objeví více fotek a alespoň na jedné uvidíme i její krásný úsměv.