» episode 4 - Abomination

16. july 2014 at 23:50 | Charlotte

Stiles nechává opravit své auto a ve chvíli, kdy si jde auto vyzvednout, ho napadne prapodivné plazivé stvoření. Svým speciálním slizem Stilese paralyzuje a ten tak zůstává bezvládně ležet na zemi a přihlíží vraždě automechanika. Následně pak Scott se Stilesem pátrají po identitě prazvláštního stvoření, jenž své oběti paralyzuje výjimečným toxinem. Veterinář Deaton radí Scottovi, že Allisonina rodina Argentů vlastní tzv. Bestiář - v podstatě encyklopedie všemožných nadpřirozených stvoření. Allison se tedy snaží lstí od svého dědy tento Bestiář tajně získat. Což se jí i nakonec podaří.

Během lakrosového zápasu však dochází k dalšímu útoku tohoto stvoření. To samozřejmě přitáhne pozornost i Derekovi smečky. Když se v rámci boje snaží Derek stvoření zastavit, je velmi rychle vyřazen z boje a nehybně padá do blízkého bazénu. Stiles celé situaci přihlíží a neváhá pro Dereka skočit, aby ho zachránil. Touto shodou okolností přichází na to, že se stvoření bojí vody a tak v ní setrvávají. Když se ze zálohy vyřítí Scott, popadne úlomek roztříštěného skla a chce s ním na stvoření zaútočit. To se však zalekne svého odrazu ve skle a zběsile utíká. Tím Derek poznává, že jde o stvoření, kterému se od pradávna říká Kanima a které má jediné poslání - zabíjet vrahy.

Scott i Stiles začínají být kvůli Derekovo náboru nových vlkodlaků pozornější a když si všimnou, že jejich spolužák Byod ve škole chybí neváhají a okamžitě se ho vydávají hledat. Scott Boyda sice najde, ale ke své smůle zjistí, že i Boyd přeměnu akceptoval. Scott tedy zatím zůstává jediným vlkodlakem, který se odmítá k Derekově smečce přidat.

Jackson se utápí v depresích z neúspěšné proměny. Ve své frustraci jede trénovat Lakros na písčité hřiště a když chce pak odjet, uvízne v písku. Když se mu ale nedaří kolo z písku vymanit sám sebe překvapí, že dokáže svoje auto nadzvednout, jako by nic nevážilo.

source - www.serialzone.cz
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.