» episode 3 - Ice Pick

16. july 2014 at 23:47 | Charlotte

Allison i nadále porušuje zákaz vídat Scotta a tajně se s ním schází. Musí být však ostražitější než obvykle. Její otec ji totiž začíná aktivně podrobovat výcviku lovce vlkodlaků.

Lydii i nadále trápí noční můry o bývalém vůdci smečky, Petrovi. I přes to , že prakticky není schopna rozlišit hranici mezi halucinací a skutečností, si nechává tento fakt pro sebe.

Ve škole dochází ke z drobnějšímu úrazu. Scottovu nenápadnou, epilepsií trpící spolužačku, postihne při hodině tělocviku jeden ze záchvatů. Scott ji včas zachytí, ale i tak je Erica odvezena do nemocnice. Zde už na ni čeká Derek a ve snaze získat dalšího vlkodlaka do své smečky, jí líčí lepší život, který by ji mohl jako vlkodlaka čekat. Ta samozřejmě pokušení podlehne a nechá se proměnit.

Scott i Stiles začínají být kvůli Derekovo náboru nových vlkodlaků pozornější a když si všimnou, že jejich spolužák Boyd ve škole chybí neváhají a okamžitě se ho vydávají hledat. Scott Boyda sice najde, ale ke své smůle zjistí, že i Boyd přeměnu akceptoval. Scott tedy zatím zůstává jediným vlkodlakem, který se odmítá k Derekově smečce přidat.

Jackson se utápí v depresích z neúspěšné proměny. Ve své frustraci jede trénovat Lakros na písčité hřiště a když chce pak odjet, uvízne v písku. Když se mu ale nedaří kolo z písku vymanit sám sebe překvapí, že dokáže svoje auto nadzvednout, jako by nic nevážilo.

source - www.serialzone.cz
 


Comments

1 Ivo Ivo | Email | 17. july 2014 at 0:14 | React

Dobrý den, narazil jsem na Váš blog a rád bych Vám nabídnul možnost spolupráce a přivýdělku pro Vás. Pokud by jste měla zájem kontaktujte mě na info@midesi.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.