» episode 12 - Code Breaker

16. july 2014 at 23:34 | Charlotte

Po té, co Allison objeví, že je Scott vlkodlak, se jí zhroutí celý svět. Její otec nakáže její tetě, aby ji odvezla pryč z města do druhého domu ve Washingtonu. Ta ho však neuposlechne a vydávají se s Allison na "lov" Dereka a Scotta.

Vůdce smečky mezitím násilím nutí Stilese do spolupráce. Ten mu za pomocí GPS v mobilu pomůže dohledat, kde je ukrytý Derek.

Scott konečně otevře Derekovi oči a dokáže mu, že vůdce smečky nezabil jeho sestru omylem, ale zcela záměrně. Získává tak v Derekovi spojence na svou stranu a společně se chystají na zabití vůdce smečky.

Allison a Kate zraní v lese Dereka i Scotta. Když už chce Kate zabít Scotta, situace se zvrtne a objeví se nejdříve Allisonin otec. Ten svou sestru upozorňuje, že i oni se řídí jistým kodexem (zabij pouze ty, kteří zabíjejí nás). V tu chvíli na ně ze zálohy zaútočí ale vůdce smečky a dochází k velkému souboji. Vůdce smečky nejprve zabije Kate, ale situace se brzy obrátí. Derek získá převahu a zabíjí vůdce smečky - díky tomu se dle zvyklostí stává novým vůdcem smečky.

source - www.serialzone.cz
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.