» episode 11 - Formality

16. july 2014 at 23:31 | Charlotte

Situace se začíná vyostřovat. Vůdce smečky naznačuje Scottovi, že pokud se nepřidá do jeho smečky, přemění ve vlkodlaka jeho matku a ještě ublíží Allison. Scott se tak snaží rozpůlit a non-stop dohlížet na jeho nejbližší. Vzhledem k tomu, že se blíží školní ples, a on na něj má kvůli známkové klasifikaci zakázanou účast, poprosí Jacksona, aby tam doprovodil Allison on a dohlédl na ni.

Do již tak vypjaté situace se vkládá vůdce smečky a protože se mu nepodaří odlákat Allison, využije jako obětního beránka Lydii. Za tou se však bez váhání vydává Stiles a snaží se ji zachránit. Podaří se mu s vůdcem smečky vyjednat dohodu - on nechá Lydii žít (vzhledem k tomu, že ji pokousal, se z ní ale stane vlkodlak), ale Stiles mu pomůže najít Dereka se Scottem.

Scottovi se přeci jen podaří propašovat na školní ples a vyjeví Allison své city. Ta mu lásku opětuje a odvede Scotta ze školní haly k autobusům. Zde už však čeká Allisonin otec s testem, který všem vyjeví podstatnou pravdu - že je Scott vlkodlak.


source - www.serialzone.cz
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.