» episode 11 - Battlefield

17. july 2014 at 10:58 | Charlotte

Scottovi a Stilesovi se podaří přesvědčit Stilesovo otce, šerifa, že je to právě Matt, kdo stojí za všemi vraždami. Když ho nakloní na svoji stranu, podaří se jim získat i potřebné důkazy. Klíčovou roli v tom hraje i Scottova matka, která se ihned vydává na policejní stanici. Dřív než ona na policii ale doráží Matt a začne trio ohrožovat pistolí. Se zbytkem policejního sboru si poradí Kanima - vše promění v hotová jatka. Matt připoutá Stilesovo otce v předběžné cele a donutí Scotta a Stillese, aby vymazali veškeré důkazy.

Gerard rozehrává se Scottem prapodivnou hru. Je opět jeden z lakrosových zápasů a Scott dostává ultimátum. Odevzdá do Gerardových rukou Dereka, nebo Gerard rozkáže Kanimě, aby zabila jednoho ze svých blízkých. Když Scott odmítne tento příkaz splnit, je to právě Stilles, který je nezvěstný.

Mezitím se i Alison se svým otcem snaží pátrat po Derekovi. Chytnou v lesích Derekovi svěřence, Eriku a Boyda, ze kterých se snaží Alison dostat informace krutým způsobem. Střílí do nich jeden šíp za druhým a to ve více než únosném množství. Celé situaci přihlíží její otec a vůbec se mu nelíbí, že se Alison nechává pohltit krvelačnou touhou po pomstě. Stejně jako se mu nelíbí, že se Alison paktuje se svým dědečkem, kterému Chris už nějakou dobu nevěří.

Peter prozrazuje Derekovi, jak spasit Jacksona.
source - www.serialzone.cz
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.